KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Zajęcia dodatkowe

Religia

Zajęcia z religii organizowane są dwa razy w tygodniu (poniedziałek, czwartek) w grupie III i IV po 30 minut. Nauczyciel prowadzący: katecheta mgr Halina Bębnowicz.

Język angielski

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu po 30 minut w grupie III i IV dwa razy w tygodniu po 15 minut w grupie I i II (poniedziałek, czwartek). Nauczyciel prowadzący: mgr Wioleta Skwarkowska.

Logopedia

Ćwiczenia logopedyczne odbywają się jeden raz w tygodniu w czasie 2 godzin (czwartek). W zajęciach uczestniczą dzieci zakwalifikowane do pomocy logopedycznej.

Prowadząca: logopeda mgr Agnieszka Malinoiwska.

Zajęcia rewalidacyjne

Zajęcia organizowane dla dzieci z orzeczeniem w wymiarze 2 h tygodniowo (środa, czwartek) po 1 h). Osoba prowadząca: mgr Magdalena Plaskura.

Rytmika

Zajęcia organizowane są jeden raz tygodniu w grupie III i IV po 30 minut, jeden raz w tygodniu po 15 minut w grupie II i w grupie I (środa). Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Ognisk Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim.

Zajęcia taneczne

Zajęcia organizowane są 1 raz w tygodniu w grupie III i IV po 30 minut (środa). Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Ognisk Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim.

Zajęcia sportowe „Przedszkole i piłka”

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 30 minut w dwóch grupach (czwartek) dla dzieci chętnych. Organizator: „Aktywne dzieciaki” z siedzibą w Bełchatowie.

Podmiot udostępniający informację:
Przedszkole Samorządowe nr 26 w Piotrkowie Trybunalskim
odpowiada: Iwona Borzędowska
data: 22-10-2019
wytworzył: Iwona Borzędowska
data: 22-10-2019
data: 22-10-2019
Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

  • 22-10-2019 - Edycja treści
  • 27-10-2017 - Edycja treści
  • 14-11-2016 - Edycja treści
  • 02-04-2015 - Uwzględnienie wytycznych WCAG 2.0.
  • 09-11-2012 - Edycja treści
  • 03-11-2011 - Edycja treści
  • 26-02-2009 - Edycja treści

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 619